29
יול
2013

5 דברים שכדאי לדעת על עמותת שמח תשמח

תגובה :כבוי

אז מה כדאי לדעת על עמותת "שמח תשמח", כדאי להתחיל בזה…

 

  1. 1. שמח תשמח היא עמותה התנדבותית שעוסקת בשני תחומי עניין עיקריים: שידוכים לדתיים לאומיים וסיוע למשפחות נזקקות במתן עזרה כמו תרופות, מזון, מכשירי שמיעה או כל דבר אחד במטרה לנסות לשפר את איכות חייהם.

    2. שמח תשמח פועלת למעלה מ-23 שנים וכבר עזרה לאין ספור משפחות בסיוע מגוון לפי הצורך וכן ייצרה לא פחות מ-1800 זוגות חדשים אשר חיפשו אחר שידוך.

    3. בראש העמותה תוכלו למצוא אדם מקסים בשם שריאל בן ארי אשר פשוט מקריב את חייו במטרה לקדם את העמותה ואת מטרותיה.

    4. לאלו מימכם שמחפשים שידוכים לדתיים בטח כדאי שתכירו את המונחים: "חתונת כסף", "חתונת זהב" ו"חתונת פלטינה", ניתן לראות את ההגדרה של כל אחת מהן בדף האודות.

    5. עמותת שמח תשמח קיבלה המלצות רבות מגדולי הפוסקים ביניהם הרב מרדכי אליהו זצ"ל, הרב עובדיה יוסף, הרב מליובאוויטש זצ"ל ועוד…

מחפשים שידוך?

אם אתם מחפשים אחר שידוך ואתם אכן דתיים לאומיים, בהחלט הגעתם למקום הנכון. הדרך המהירה ביותר להיכנס למאגר היא פשוט להיכנס לדף "הרשמה למאגר", למלא את כל הפרטים האישיים באופן מלא ולעשות "שלח". חשוב לציין כי אף אחד לא ייחשף לפרטיכם האישיים מלבד השדכן עצמו, שריאל בן ארי.

מה תוכלו למצוא באתר?

תוכלו למצוא מגוון רחב של מידע איכותי באתר, דאגנו להעלות ולשתף אתכם במידע כגון מי אנחנו, שאלות ותשובות של אנשים, רשימה מלאה של רבנים ממליצים, סרטונים של זוגות שנישאו על ידי חתונת פלטינה, מכתבי תודה ותעודות הוקרה, וכמובן, את האפשרות ליצור איתנו תמיד קשר.

אודות המחבר