20
נוב
2012

(9) מעשהיה-שידוכים מהשטח

תגובה :כבוי

בס"ד

מעשהיה-שדוכים מהשטח:(9)

שידוך וירטואלי (בלי לתת אף הצעה)

ערב אחד מגיעה בחורה בגיל 34.5,יפיפייה ובעלת 5 תארים אקדמיים (2 במשפטים,2 במנהל עסקים ו-1 בראיית חשבון).

שאלתי אותה עם כמה בחורים היא יצאה עד היום והיא ענתה:"כשהגעתי ל-500 הפסקתי לספור " שאלתי אותה אם היו קשרים ארוכים עם חלק מהם.ענתה בשלילה.אמרתי לה שאין טעם שאני אטפל בתיק שלה.שאלה אותי:"למה",עניתי לה:" את באת לסמן אצלי v שניסית עוד משהו בשביל להרגיע את מצפונך ובכדי להראות לסביבתך הקרובה שאת עושה השתדלויות " click to read more.חייכה ואמרה לי:" יש משהו בדבריך,מה אתה מציע ?".אמרתי לה שאני מציע שלא תירשם אצלי ושתחליט ברגע זה שתוך 3 חודשים היא תעמוד מתחת לחופה.שאלה:" עם מי ?".עניתי:" עם הבחור הראשון שאת פוגשת ממחר בבוקר "."איך זה יקרה ?" שאלה.עניתי:" תכנסי לסניף office depot ותאמרי להם שבן-ארי ביקש להחליף לך את הדיסק הקשיח…".הייתי בטוח שהיא תכעס עלי ובמקום זה הופתעתי כשביקשה ממני דף נייר ועט וכתבה לי  מכתב תודה הכי מרגש שקיבלתי במשך 23 שנים של שידוכים.

אחרי חודש וחצי היא התקשרה אלי. מיד אמרתי לה שאין לי הצעות. ענתה לי שהיא לא מעוניינת כיוון שהכירה בחור רווק בן 40 ללא תארים אקדמיים,נחמד שיש לו משרד ייעוץ מס והיא הציעה לו נישואים והם עומדים להתחתן. אמרתי לה שהיא לא עמדה בהבטחה של 3 חודשים. ענתה לי:" אתה לא מדייק,אמרנו:

תוך 3 חודשים…

הוסיפה ואמרה שהיא מזמינה אותי כיוון שאני השדכן,עניתי לה:" לא הצעתי לך אף בחור." ענתה לי:" נכון,אבל החלפת לי את הדיסק הקשיח…"

בחתונה המפוארת שנערכה בגן אירועים שילבו גם את טקס החינה.

       " הכוונה ועצה לא פחות חשובים משידוך "

                                                                                                           בהצלחה לכולם !

                                                                                                                      בן-ארי                                                                 

 

אודות המחבר